Vortex Pro Katalog

Vortex Plus Katalog

Vortex Multi Katalog

Vortex Ice Katalog

Vortex Q-Switch Katalog

Diode Silver Katalog

Diode 808 Katalog

Champion Katalog

"lazer epilasyon" Arama Sonuçları

07 Aralık 2017

Güzellik uzmanları, Lazer Epilasyon ve Kalıcı Makyaj Eğitim Semineri’nde

Güzellik uzmanları Adana’da düzenlenen Lazer Epilasyon ve Kalıcı Makyaj Eğitim Semineri’nde bir araya geldi.

Detayına git
07 Aralık 2017

Güzellik Uzmanları, Lazer Epilasyon, Kalıcı Makyaj Eğitimi Semineri'nde

Güzellik uzmanları Adana’da düzenlenen Lazer Epilasyon ve Kalıcı Makyaj Eğitim Semineri’nde bir araya geldi.

Detayına git
06 Şubat 2017

Lazer epilasyon için en doğru mevsim kış

İşkar Medikal Vortex Lazer Eğitim Danışmanı Biyolog Cansu Deveci İşkar, vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın birçok yolu olduğunu fakat en kalıcı etkinin lazer epilasyon ile sağlandığını söyledi.

Detayına git
13 Ocak 2017

Lazer epilasyonun yan etkisi yok

İşkar Medikal Vortex Ceo’su Ferit İşkar, 14 yaş üzerindeki kadın erkek herkese istisnai durumlar dışında lazer epilasyon yapılabileceğini belirtti.

Detayına git
22 Eylül 2017

Yerli epilasyon cihazı müjdesi

Cumhurbaşkanı imzaladı, yerli üretici uçtu. Yerli epilasyon cihazında Türkiye pazar lideri oldu.

Detayına git
25 Eylül 2017

Yerli epilasyon cihazında Türkiye Pazar lideri oldu…

Güzellik uzmanlarının tıbbi olmayan cihazlarının kullanımının önünü açan kararname yürürlüğe girdiği anda yerli mühendisler kolları sıvadı. Sadece 6 ayda, Türkiye'de üretilen epilasyon cihazları dünyanın gözdesi oldu.

Detayına git
14 Nisan 2020

SSS

Detayına git
01 Mayıs 2020

Epilasyon Cihazı Kampanya

İstenmeyen tüyler her zaman, kadınlar kadar erkeklerinde kabusu olagelmiştir. Bu tüylerden kurtulmak için birçok yöntem bulunmuş ama kalıcı yöntemler lazer epilasyon cihazları ile sağlanmıştır.

Detayına git
01 Mayıs 2020

Epilasyon Cihazı

Yılardır hem kadınlar hem de erkekler aşırı tüylenme yüzünden birçok epilasyon yöntemine başvurmuşlardır. Tıraştan ağdaya ya da kimyasal kremlere kadar birçok yöntemle bu istenmeyen tüyler yok edilmeye çalışılmıştır.

Detayına git
01 Mayıs 2020

Diode Lazer

Diode lazer, 810 nanometre dalga boyundaki lazerlere verilen gelen bir isimdir. Bu lazerler uygulama şekli yüzünden “ütüleme” olarak da adlandırılır. Ülkemizde de sıklıkla kullanılan Diode ütüleme lazer, diğer lazer cihazlarından daha farklı teknolojik yapı ve özelliklere sahiptir.

Detayına git
10 Ağustos 2020

Çift Başlıklı Lazer

Teknoloji geliştikçe güzellik ve kozmetik alanında kullanılan cihazlarda gelişmeye başlamıştır. Özellikle de kalıcı epilasyon yapılan cihazlarda çok başarılı sonuçlar elde edilmiştir. İnsanlarda ki cilt ve kıl yapılarının kişiden kişiye farklılık göstermesi hem epilasyon cihazlarının hem de epilasyon yöntemlerinin farklılaşmasına sebebiyet vermiştir.

Detayına git
28 Ağustos 2020

Buz Lazer

Epilasyon sistemleri geliştikçe daha etkili ve daha acısız yöntemler bulunmaya başlanmıştır. Buz lazer de en son teknolojili, konforlu ve etkili bir epilasyon yöntemi olarak büyük kolaylıklar sunar. Farklı kıl kökü yapılarını hedefleyerek, farklı dalga boylarında atışlarla daha fazla, hızlı ve başarılı şekilde kıl köklerine ulaşır.

Detayına git
28 Ağustos 2020

Vortex Lazer

Sektörde uzun yılların getirdiği deneyimin yanı sıra uzman kadromuz ve yüksek teknolojili ürünlerimizle, Türkiye’de ilk defa soğuk hava üflemeli epilasyon cihazlarında hem jelsiz hem de jiletsiz uygulama yapan tasarımları hayata geçirdik. 2008 yılında bu teknolojiyi tamamlayarak, piyasaya sunup Türkiye genelinde 5000’den fazla kullanıcı ile ürünlerimizi buluşturduk.

Detayına git
13 Ocak 2022

Acun Ilıcalı

Epilasyon cihazları sektörünün lider firması İşkar Grup, 13 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği yeni nesil epilasyon cihazı Champion Survivor’da da büyük ilgi görüyor. Survivor All Star yarışmacılarının katılacağı programa da Sponsor olarak ilgiyi arttırdık.

Detayına git
13 Ocak 2022
Detayına git