Vortex Pro Katalog

Vortex Plus Katalog

Vortex Multi Katalog

Vortex Ice Katalog

Vortex Q-Switch Katalog

Diode Silver Katalog

Diode 808 Katalog

Champion Katalog

Lazer Epilasyon

Acun Ilıcalı

Epilasyon cihazları sektörünün lider firması İşkar Grup, 13 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği yeni nesil epilasyon cihazı Champion Survivor’da da büyük ilgi görüyor. Survivor All Star yarışmacılarının katılacağı programa da Sponsor olarak ilgiyi arttırdık.

Detayına git

Epilasyon Cihazı Kampanya

İstenmeyen tüyler her zaman, kadınlar kadar erkeklerinde kabusu olagelmiştir. Bu tüylerden kurtulmak için birçok yöntem bulunmuş ama kalıcı yöntemler lazer epilasyon cihazları ile sağlanmıştır.

Detayına git

Epilasyon Cihazı

Yılardır hem kadınlar hem de erkekler aşırı tüylenme yüzünden birçok epilasyon yöntemine başvurmuşlardır. Tıraştan ağdaya ya da kimyasal kremlere kadar birçok yöntemle bu istenmeyen tüyler yok edilmeye çalışılmıştır.

Detayına git

Diode Lazer

Diode lazer, 810 nanometre dalga boyundaki lazerlere verilen gelen bir isimdir. Bu lazerler uygulama şekli yüzünden “ütüleme” olarak da adlandırılır. Ülkemizde de sıklıkla kullanılan Diode ütüleme lazer, diğer lazer cihazlarından daha farklı teknolojik yapı ve özelliklere sahiptir.

Detayına git

Çift Başlıklı Lazer

Teknoloji geliştikçe güzellik ve kozmetik alanında kullanılan cihazlarda gelişmeye başlamıştır. Özellikle de kalıcı epilasyon yapılan cihazlarda çok başarılı sonuçlar elde edilmiştir. İnsanlarda ki cilt ve kıl yapılarının kişiden kişiye farklılık göstermesi hem epilasyon cihazlarının hem de epilasyon yöntemlerinin farklılaşmasına sebebiyet vermiştir.

Detayına git

Akıllı Epilasyon Cihazı

Epilasyon cihazları alanında öncü firmalarından biri olarak geçmişten gelen tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz olarak karşılayan akıllı epilasyon cihazı üretimi ve satışı ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Son teknolojiyi %100 yerli sermaye ile buluşturan firmamız, epilasyonda ihtiyaçları tam olarak belirleyerek, ulusal olduğu kadar uluslararası alanda da adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Detayına git

Buz Lazer

Epilasyon sistemleri geliştikçe daha etkili ve daha acısız yöntemler bulunmaya başlanmıştır. Buz lazer de en son teknolojili, konforlu ve etkili bir epilasyon yöntemi olarak büyük kolaylıklar sunar. Farklı kıl kökü yapılarını hedefleyerek, farklı dalga boylarında atışlarla daha fazla, hızlı ve başarılı şekilde kıl köklerine ulaşır.

Detayına git

Vortex Lazer

Sektörde uzun yılların getirdiği deneyimin yanı sıra uzman kadromuz ve yüksek teknolojili ürünlerimizle, Türkiye’de ilk defa soğuk hava üflemeli epilasyon cihazlarında hem jelsiz hem de jiletsiz uygulama yapan tasarımları hayata geçirdik. 2008 yılında bu teknolojiyi tamamlayarak, piyasaya sunup Türkiye genelinde 5000’den fazla kullanıcı ile ürünlerimizi buluşturduk.

Detayına git